fbpx
TARTU, ESTONIA

Paastuga-terveksDr. Trofimova raamat “Paastuga terveks

1998. aastal Eesti esimese loodusravi keskuse loonud Natalia Trofimova innustab lugejaid asuma looduslähedasema eluviisi teele ning aeg-ajalt paastuma, et elada täisväärtuslikumat elu, hoida oma tervisemured kontrolli all ja püsida tõbedest priina ka ilma arstirohtudeta.

Paastumise kui ravimeetodi kohta saab nende kaante vahelt uut infot nii see, kes on pidanud paastu pelgalt kaalulangetamise viisiks, kui ka kogenud paastuja.Et aidata mõista teadliku paastumise erinevust pealesunnitud nälgimisest ning seda, mil määral mõjutab tervist organismi eripära – sealhulgas võimalik toidutalumatus –, toitumisharjumused ja eluviis, kirjeldatakse põhjalikult ka inimorganismi toimimist.

Teoreetilised alapeatükid vahelduvad praktilistega, kus autor annab hulgaliselt näpunäiteid selle kohta, kuidas iga inimene ise saab oma heaolu nimel midagi ära teha. Raamatusse on andnud panuse ka autori loodusravikeskuses paastukuuril käinud inimesed, kelle räägitud lugudele lisanduvad autori üldistused oma mahukast paasturaviarsti praksisest.

Meditsiinidoktor Natalia Trofimova on sündinud Taga-Karpaatias ungari peres. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ning täiendanud end erialaselt Venemaal, Rootsis, Hispaanias, Inglismaal, Saksamaal ja mujal. Suurem huvi loodusravi vastu tekkis tal ülikooliajal, kui ta koges, et leidub hulk nähtusi, mida tavameditsiin ei oska seletada. Pärast töötamist TÜ Kliinikumis otsustas ta asutada Eestis esimese loodusravikeskuse Loodus Tartumaale Luunja valda. Nüüdseks on tal üle 30-aastane kogemus ravipaastu ja dieetravikuuride alal ning tuhandeid patsiente.

Raamat on müügil Loodus BioSpa-s ja Biokliinikus, Raatuse 86, Tartus, hinnaga 10.- €.

Raamatut saab tellida ka posti teel saatmiseks!

Sel juhul on lisaks raamatu hinnale (10.-) vaja tasuda ka postikulu paki kättesaamisel (5.50 kuni 7.10).

Saatke siit oma andmed, täpsustage kättesaamise viis (kas postkontorisse või kulleriga), meie saadame Teile arve ja peale arve laekumist paneme raamatu Teile teele.

Raamatu ostja andmed