fbpx >
TARTU, ESTONIA

Kurkum, teisiti öeldult ka kollajuur või “püha pulber”, on iidne risoom, mis võiks igal inimesel kodus ravimite kapis olemas olla. Kahjuks Eestis ei ole värsket risoomi võimalik kusagilt leida ning seetõttu saab nii apteegist kui looduspoodidest ja e-poodidest soetada erinevaid kurkumi variante – tabletid, pulbrid, väejoogid jne.

Vanadest rahvauskumustest on kurkumi tervistavad toimed jõudnud teaduslike tõestusteni ning praegu saab kindlalt väita, et kurkum parandab immuunsüsteemi 5-8 korda intensiivsemalt kui C-vitamiin. Seda antioksüdantide tõttu, mida kurkumis leidub.

Sel sügisel toob Biokliinik ainsana maale kurkumini preparaati – Pro Curmin Forte – mis sisaldab uuenduslikku toorainet AVACURMIN®. AVACURMIN® omab  40 korda kõrgemat ainete kättesaadavust kurkumini juurtest. See ainulaadne protsess võimaldab 40 korda paremini kurkumil organismi imenduda, kuna see on kinnitatud vees lahustuvatesse tsüklodekstriinidesse.

Kurkumin

  • omab looduslikku, tugevat üldist põletikuvastast efekti;
  • aitab leevendada valu liigestes ja lihastes;
  • parandab ainevahetust;
  • on abiks diabeedi ja nahahaiguste puhul;
  • seedehäirete ja maksakahjustuste korral;
  • leevandab keemiteraapia kõrvaltoimeid

Lisaks on Pro Curmin Forte toidulisand rikastatud mustast teest saadud kvertsetiini*, ingverist sisalduvate ingveroolide (pärsib põletikuliste tsütokiinide** teket) ja tee flaviinidega. Lisaks varustab Pro Curmin Forte organismi rakke kaitsva C-vitamiiniga.

* Kvertsetiin (Sophora japonica) on naturaalset taimset päritolu tugevatoimeline flavonoid. Tegemist on ühe kõige rohkem uuritud bioflavonoidiga ning on leitud, et see on kehas oluliselt aktiivsem kui paljud teised bioflavonoidid.  Kvertsetiin omab põletikuvastaseid ning antioksüdatiivseid omadusi.

** väikesed glükoproteiinid, mille esmaseks ülesandeks on signaalmolekuli roll immuunrakkude vahel

 

Hind: 45 EUR (180 kapslit)

Tellimine: E-R 10-18 Tel: +372 740 5004, +372 5347 1532 

Raatuse 86, Tartu, info@biokliinik.ee

Arhiiv
Rubriigid