fbpx
TARTU, ESTONIA

Oleme terved siis, kui meie immuunsüsteem on sedavõrd tugev, et suudab ohjeldada riskitegureid. Tunneme end hästi, midagi ei valuta , puuduvad unehäired ja depressioon. Kui neerupealiste funktsioon nõrgeneb, langeb kohe ka seal tekkivate hormoonide ( kortisoon, hüdrokortisoon) tase ning võib tekkida immuunpuudulikkus, ilmneda astma-, naha-, allergia- ja teised sümptomid. Kui need nähud ilmnevad ja neerupealiste nõrkus diagnoositakse, määratakse patsiendile tihti hormoonravi. Nõnda tegutsedes surutakse aga alla oma immuunsüsteemi talitlusi.

Mida enam võetakse ravimeid, seda rohkem tehakse immuunsüsteemile karuteeneid. Organism on loomult laisk: mida rohkem anname talle väljastpoolt seda, mida ta suudab ise toota, seda vähem on ta huvitatud aktiivsest tegutsemisest. Kui anda organismile valmiskujul hormooni, mida peaksid neerupealised ise tootma, muutuvad need passiivsemaks. Seevastu paastumisega paneme organismis tööle nõrgad lülid, aktiveerime organismi oma hormonaalse taseme ning keha tasakaalustab end uuesti. Sageli saab aja jooksul nõnda vähendada ka arsti määratud rohtude kogust.

Kui me ei märka, mis meie kehaga toimub, muutub immuunsüsteem üha nõrgemaks ja vajab järjest rohkem ravimeid. See puudutab ka psüühilisi häireid, näiteks serotoniinipuudus tekitab väsimust. Meie kliimas on paratamatult päikesepuudus, ent päikesevalgus on väga vajalik, sest see aktiveerib kehas paljusid protsesse.

Paastumisel ja vaktsineerimisel on sarnane mõju: mõlemad kutsuvad kehas esile reaktsiooni, tänu millele suudab organism oma kaitsemehhanismidega haiguse teket vältida. Erinevus on selles, et vaktsiin on väga spetsiifiline kaitsemehhanism, mõjudes ainult ühele haiguse tekitajale, aga paastumine tugevdab kogu immuunsüsteemi.

Loodus BioSpa on eksklusiivne meditsiinilise suunitlusega SPA Tartus, mis spetsialiseerub unikaalsetele patenteeritud paastudieedi ning detokskuuridele. Meie meeskond koosneb kõrgelt treenitud spetsialistidest ja meditsiinitöötajatest eesotsas Dr.Med. Natalia Trofimovaga, kes on raamatu “Paastuga terveks” autor. Kui tunned, et traditsioonilised ravimeetodid on just Sulle sobiv lahendus teel tervenemiseni, võta meiega ühendust juba täna.

E-POST: info@loodus.net
TELEFON: +372 509 3581 (9:00 – 19:00)

 

Arhiiv
Rubriigid