TARTU, ESTONIA
Pakume 13.04.20 – 17.04.20 ravikuurile üksikuid kohti 1- ja 2-stes tubades hinnaga alates 89 € päev.
Pakume 20.04.20 – 26.04.20 ravikuurile üksikuid kohti 1- ja 2-stes tubades hinnaga alates 89 € päev.

Puhasta oma keha. Korrasta oma mõtteid. Värskenda oma vaimu.

Loodus BioSpa on ainulaadne professionaalne ravipaastu ja loodusravikeskus Baltimaades.
Meie ravikuuride abiga annad oma kehale puhkust.
Koged uue energia juurdevoolu.
Saavutad uutmoodi teadlikkuse oma kehast, vaimse tasakaalu ja kerguse.
Loodus BioSpa kuuride tervendav mõju püsib kolmel sambal:
Teadlik ja piiratud toitumine vabastab keha jääkidest ja võimaldab keha isetervenemist. Võimalik on valida ravipaastu, detoks- või dieetkuuri vahel vastavalt vajadusele.
Harjutused ja jalutuskäigud värskes õhus toetavad hapniku jõudmist kudedesse ja seeläbi nii kehalist kui vaimset taastumist.
Meil oldud aja jooksul õpid selgeks uued meeldivad harjumused, mille üle su keha rõõmustab. Sinu keha ja meel saavad justkui uue alguse.
Sind ootab Loodus BioSpa suurepärase meeskonna asjatundlik ja sõbralik hoolitsus!


Jay Crouse: Loodus BioSpa oli mulle tohutult positiivne õppimiskogemus. Dieedikuuri jooksul normaliseerus mu vererõhk täiesti pärast toidusedeli muutmist ja Kneippi hüdroteraapiat. Olen oma igapäevaellu kaasa võtnud nii veeprotseduurid kui sobiva toidusedeli ja tunnen end paremini kui eales varem. Loodus BioSpa meeskond on sõbralik ja vastutulelik. Ravikuuril on suur väärtus. Keskkond on kaunis ja rahulik. Sel kõigel oli SUUR mõju mu elule. Soovitan väga!
Septembris 2016


Dr. Natalia Trofimova

Soovid olla energilisem ja mõtteerksam, parandada ainevahetust, vabaneda lisakilodest ja liigesevaludest?

Loodus BioSpa juhataja on dr Natalia Trofimova on 30aastase rikkaliku kogemusega diplomeeritud arst, kelle sulest on ilmunud arvukalt artikleid ja loodusravi meetodeid kirjeldav raamat Paastuga terveks.“ Tema juhitud Loodus BioSpa on hea tervise ja energilise eluviisi juurde juhatanud tuhandeid külastajaid.

PAASTUMINE on üks iidsemaid ravivõtteid: paastu abil puhastame organismi, keharakud uuenevad ja noorenevad, immuun- ja närvisüsteem tugevnevad, ainevahetus korrastub ja kehakaal langeb.

Meilt lahkudes oled värskem, reipam ja energilisem. Taastud nii kehaliselt kui vaimselt.

Tervisekuuri jooksul pakub Loodus BioSpa meeskond vajalikke protseduure ja arstlikku järelevalvet, õpetab sobivaid harjutusi ning pakub igakülgset abi ja hoolitsust.

INDIVIDUAALNE LÄHENEMINE:  kõigepealt viime läbi arstliku läbivaatuse ning intervjuu, et selgitada iga patsiendi vajadused ja tervislik seisund.

RAVIVÕTTED JA PROTSEDUURID:  meie ravitehnikate varamus on rikkalik valik tervendavaid ja  vaimu kosutavaid võtteid: Kneipp vesiravi, paastumine, detoks, massaažid, liikumisteraapia, relaksatsiooniteraapia, loengud, taimsed protseduurid ning -taimeteed, saun, massaažid ja iluprotseduurid. Vt ka Ravikuuridhttp://www.loodus.net/kuurid-protseduurid/

TAASTUMINE JA JÄRELKONSULTATSIOONID. Lahkudes saad kaasa just sulle sobiva toidusedeli, et võiksid oma enesetunnet jätkuvalt parandada ja terveneda. Toidusedeli jälgimisel hakkab kaal püsivalt liikuma soovitud suunas.

Loodusravikuuri eel ja järel on võimalik saada nõu, toetust ja arstlikku konsultatsiooni Tartus dr Natalia Trofimova Biokliinikus.

Naudi ka meie tervendavaid massaaže, mähiseid ja ürdivanne!

MIKS KASUTADA KÕIKI LOODUS BIOSPA VÕIMALUSI?

Meie külastajad tulevad sooviga kaalu langetada, suitsetamisest loobuma, detoksifikatsiooni läbima või lihtsalt puhkama. Osalejad võtavad keskmiselt kaalust  alla 0,5-1 kg päevas.

OLETE VÄGA TERETULNUD!

 

Dr. Trofimova Skype konsultatsioon